Bezpieczna szkoła +

Dziecięcy Telefon Zaufania
Rzecznika Praw Dziecka
  • 800 12 12 12
Infolinia
  • Dla młodzieży: 116 111
  • Dla dorosłych: 800 100 100

„Uczeń bezpieczny w sieci” – zaproszenie

ege9235

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję „Uczeń bezpieczny w sieci” (2 października 2015 r., Warszawa).

W konferencji mogą wziąć udział:

  • przedstawiciele organów prowadzących szkoły,
  • dyrektorzy szkół i placówek, nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, wychowawcy,
  • przedstawiciele rad rodziców,
  • przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w cyberprzestrzeni

Konferencja jest realizowana w ramach Rządowego programu „Bezpieczna+” . Odbędzie się 2 października 2015 r. w godz. 10.00-15.00 (Warszawa, Airport Hotel Okęcie, ul. 17 stycznia 24, – sala Galaxy I, I piętro).

W programie przewidziano wykłady badaczy, specjalistów i praktyków zaangażowanych w problematykę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie. Zaplanowano także czas na dyskusję i wymianę doświadczeń.

Zgłoszenia  na konferencję (zawierające imię i nazwisko, miejsce pracy i nr telefonu oraz oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji na konferencję”) należy przesyłać w terminie do 25 września br.  elektronicznie na adres: konferencja@men.gov.pl

Program konferencji

Organizator konferencji zapewnia, że osobom przekazującym swoje dane osobowe przysługuje prawo wglądu do nich, ich zmiany i ich usunięcia.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu uczestników zadecyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, których zgłoszenia będą przyjęte otrzymają potwierdzenie udziału.

Kategorie: Aktualności