Bank programów i projektów – Bezpieczna szkoła

Bezpieczna szkoła +

Dziecięcy Telefon Zaufania
Rzecznika Praw Dziecka
  • 800 12 12 12
Jak wyszukać pozycje w naszej bazie danych
To proste! Wystarczy, że określisz którymi pozycjami możesz być zainteresowany poprzez ustawienie odpowiednich filtrów. Po kliknięciu na zdjęcia które reprezentują filtry, każdy z nich podświetli się na fioletowo, określając listę wyszukiwania. Aby powrócić do poprzedniej listy wyszukiwania wystarczy go odznaczyć. Aby znaleźć pozycje dostępne w danym regionie wystarczy, że wybierzesz z listy województwo. Poniżej znajdziesz wszystkie pozycje określonego przez siebie wyszukiwania. Bez określenia filtrów lista składa się ze wszystkich pozycji. Pamiętaj, że listę wyszukiwania możesz zawsze zapisać w formacie PDF i korzystać z niej poza aplikacją.
Jestem
Nauczycielem
Rodzicem

Szukam
Programu
Projektu

Którego tematem jest
Wychowanie
Promocja zdrowia
Profilaktyka

W województwie
Wszystkie województwa
Lista wyszukiwania dla wybranych filtrów: